Co jsme dělali ve Žlutém kvítku v týdnu 25. 1. – 29. 1.

Co jsme dělali ve Žlutém kvítku v týdnu 25. 1. – 29. 1.

Tento týden nás provázelo téma zimní sporty a činnosti. Děti třídily obrázky letních a zimních sportů. K jednotlivým sportům pak přiřazovaly vhodné náčiní. Děti ve třídě zkoušely sáňkovat (koordinace pohybů na žebřinách a po zavěšené lavičce), lyžovat (děti chodily na dětských lyžičkách slalom), hokej (děti střílely hokejkou a pukem góly do branky) a válet sudy. 

Při cvičení s padákem jsme procvičili barvičky, ve dvojicích jsme trénovali házení oběma i jednou rukou a chytání, na překážkové dráze jsme trénovali rovnováhu chůzí po kamenech, po laně, zkoušeli jsme překonat překážku přeskokem a plazením a promasírovali jsme si nožičky na masážním chodníčku.

Na závěr týdne jsme si nabarvili tučňáčky z kartonu, které přinesl Matýsek pro každého kamaráda.