Co nás čeká v září

V září si budeme postupně zvykat na mateřskou školu a režim, který bude jiný než o prázdninách. 

Některé děti přijdou úplně poprvé do školky. Seznámí se s novými kamarády a paními učitelkami. Seznámíme se s prostory mateřské školy, školní zahradou a okolím. Pokud nám bude přát počasí, budeme s dětmi hodně venku.

Necháme si na všechny aktivity dostatek času, aby si děti co nejlépe zvykly.

Do logopedny začnou postupně chodit děti, které to již v Kvítku znají. Paní učitelky provedou úvodní diagnostiku. Třídy budou v novém složení oproti loňskému školnímu roku. Během září uvidíme, zda bude tato podoba konečná.

 

A co nás čeká?

1.září (úterý) – první den v mateřské škole

9. září (středa) – návštěva dopravního hřiště Třebeš 9 – 10:15 hod (děti budou potřebovat vlastní helmu)

10. září (čtvrtek) – schůzka s rodiči. Začátek od 16. hod

23. září (středa) – pohádka pro děti a rodiče. Začátek od 15:30 hod

28. září (pondělí) – státní svátek. MŠ uzavřena