Informace k obnovení docházky

Vážení rodiče,

od pondělí 18. 5. naše mateřská škola opět obnoví provoz. První týden bude zkušební a budeme se zajíždět.

Čekají nás  opatření, na která jsme dosud nebyli zvyklí. Prosím Vás tedy o trpělivost, pokud by se ráno před MŠ vytvořila fronta při kontrole zdravotního stavu dětí. Jedním z opatření je také to, že rodiče nebudou vstupovat do budovy mateřské školy. Z tohoto důvodu bude omezena komunikace mezi námi, která probíhala formou nástěnky. 

Veškeré nové informace budou na webových stránkách. 

Pokud budete cokoli potřebovat, napište meil, volejte. 

Z důvodu bezpečnosti vás poprosíme o co nejkratší čas strávený v areálu mateřské školy. V odpoledních hodinách Vám dítko předáme spolu s jeho věcmi na školní zahradě a omezíme se pouze na předání dětí. 

Určitě si brzy zvykneme a všechny nové věci dobře zvládneme.

Děkujeme za pochopení,

zaměstnanci MŠ Kvítek