Co nás čeká v říjnu

14.10. (středa) – hudební kroužek – 14:15 – 15:00 hod

16.10. (pátek) – divadelní představení „Jak koťátko zapomnělo mňoukat“, začínáme 8:45 hod

19.10. (pondělí) – knihovna pro děti z ČK

28.10. (středa) státní svátek – mš uzavřena

I v říjnu, pokud nám bude přát počasí, budeme s dětmi trávit co nejvíce času venku. Vyrazíme do lesa pozorovat měnící se přírodu. Děti by měly mít ve skříňkách dostatek náhradního oblečení, holínky, věci do deště, pláštěnku.

Hudební kroužek, který by měl být 28.10. bude nahrazen. Sledujte prosím nástěnku.

29. a 30. 10. čekají školáky podzimní prázdniny. Provoz MŠ bude nepřerušen, pouze pojedeme v omezeném režimu. Prosíme tedy, pokud máte možnost, nechte děti v tyto dva dny doma. Děkujeme.

Přejeme Vám klidný říjen. I přes situaci, která nás teď všechny ovlivňuje, věříme, že v mateřské škole pocítíme změny související s mimořádnými opatřeními co nejméně.